Loading...
de

ale nikt z uśmiechem na twarzy | Forum

Position: Forum » Forum » Runen
xqoaiegee
xqoaiegee Jul 20

2:00 wieczorem 7 lipca, World Cup Rosji ćwierćfinał druga gra w Kazaniu, po 90 minutach walki, Belgia 2: 1 zwycięstwo nad Brazylią, półfinale, ich przeciwników [url=http://www.tanietrampkionline.pl/air-force-c-4_81.html]air force 1 damskie[/url] w półfinale będzie Francuski zespół. China News Agency Reporter Tian Bochuan zdjęcie


Tytuł oryginalny: Brazylijska drużyna sfrustrowana z powrotem do domu: Silva z twarzą, kajdanki Danilo


PEKIN, 8 lipca, zgodnie [url=http://www.tanietrampkionline.pl/air-max-95-c-4_41.html]nike air max 95[/url] z zagranicznych mediów raporty, poprzedni dzień 1: 2 straty do Belgii, brakowało World Cup półfinału w Brazylii, czasu lokalnego na 7. z dala od stacji, na pokład lot z powrotem do Brazylii, w atmosferze pieszego Wydaje się nudne.


Neymar, ogólna atmosfera Coutinho i Brazylia są bardzo przygnębiony, stracił do Belgii w ćwierćfinale z wyników tak, że nie można osiągnąć „Six Star sen.” Następnego dnia wyruszą w podróż powrotną do Chin, a wszyscy będą nieszczęśliwi.


Po południu ktoś wziąć Neymar, 


[url=http://www.tanietrampkionline.pl/air-max-97-c-4_8.html]air max 97[/url]Coutinho, Tiago Silva - William opuścił swój hotel, w Kazaniu, począwszy zdj ęcie na lotnisku. Zespół Teeter wydaje się być bardzo przygnębiony, choć było kciuki do komplementy tłum, ale nikt z uśmiechem na twarzy.


Będą podróżować na lotnisko, a następnie odbyć długą podróż na półkulę południową. Skuteczność Paris Saint Germain obrońca Thiago - Silva został sfotografowany dłonią po twarzy, a Danilo powodu kontuzji kostki, ale także o kulach.

Anzeige
ALL-INKL.COM - Webhosting Server Hosting Domain Provider